/ Rozkład jazdy autobusów 

Rozkład jazdy autobusów

Linia nr 1 Pawłosiów -> Jarosław ul. Kr. Jadwigi / P.Z.Z.

Rozkład ważny od dnia: 02.09.2006r.

LINIA MIEJSKO - WIEJSKA nr 1
Pawłosiów ---- Jarosław ul. Kr. Jadwigi / P.Z.Z.

Przystanek

Godziny odjazdu

  R S R S R S R R S L R R S S L R R R X R
Kidałowice K-C 5.05 - - - - - - - - - - - - - 20.00 -
Konstantynówka 5.11 - - - - - - - - - - - - - 20.06 -
Pawłosiów K-C 5.15 6.23 6.30 7.15 7.30 8.10 10.10 10.30 12.00 13.15 14.40 14.45 15.55 17.55 20.10 21.15
Pawłosiów Las 5.16 6.24 6.31 7.16 7.31 8.11 10.11 10.31 12.01 13.16 14.41 14.46 15.56 17.56 20.11 21.16
Pawłosiów Góra 5.17 6.25 6.32 7.17 7.32 8.12 10.12 10.32 12.02 13.17 14.42 14.47 15.57 17.57 20.12 21.17
Pawłosiów Sklep 5.18 6.26 6.33 7.18 7.33 8.13 10.13 10.33 12.03 13.18 14.43 14.48 15.58 17.58 20.13 21.18
Pawłosiów Kościół 5.19 6.27 6.34 7.19 7.34 8.14 10.14 10.34 12.04 13.19 14.44 14.49 15.59 17.59 20.14 21.19
Pawłosiów UG 5.21 6.28 6.36 7.21 7.36 8.16 10.16 10.36 12.06 13.21 14.46 14.51 16.01 18.01 20.16 21.21
Pawłosiów Wieś 5.22 6.29 6.38 7.22 7.38 8.17 10.17 10.38 12.07 13.22 14.48 14.52 16.02 18.02 20.17 21.22
Pawłosiów 1 5.23 6.30 6.39 7.23 7.39 8.18 10.18 10.39 12.08 13.23 14.49 14.53 16.03 18.03 20.18 21.23

granica strefy miejskiej

Os. Oficerskie - Szk.Ogrod. 5.24 6.31 6.40 7.24 7.40 8.19 10.19 10.40 12.09 13.24 14.50 14.54 16.04 18.04 20.19 21.24
Piastów - Pawłosiów Skup 5.25 6.32 6.41 7.25 7.41 8.20 10.20 10.41 12.10 13.25 14.51 14.55 16.05 18.05 20.20 21.25
Traugutta - Lotników Skrz. 5.26 6.33 6.42 7.26 7.42 8.21 10.21 10.42 12.11 13.26 14.52 14.56 16.06 18.06 20.21 21.26
Osiedle - Szczytniańska 2 5.28 6.34 6.43 7.28 7.43 8.23 10.23 10.43 12.13 13.28 14.53 14.58 16.08 18.08 20.23 21.28
Drużyniecka - Szczytn. 1 5.29 6.35 6.44 7.29 7.44 8.24 10.24 10.44 12.14 13.29 14.54 14.59 16.09 18.09 20.24 21.29
Pruchnicka - P.Z. Mot 5.30 6.36 6.46 7.30 7.46 8.25 10.25 10.46 12.15 13.30 14.56 15.00 16.10 18.10 20.25 21.30
Słowackiego - Jana Pawła II 5.32 6.38 6.48 7.32 7.48 8.27 10.27 10.48 12.17 13.32 14.58 15.02 16.12 18.12 20.27 21.32
Sikorskiego 5.34 6.40 6.49 7.34 7.49 8.29 10.29 10.49 12.19 13.34 14.59 15.04 16.14 18.14 20.29 21.34
Kr. Jadwigi - 6.42 6.50 7.36 7.50 8.31 10.31 10.50 12.21 - 15.00 15.06 16.16 18.16 20.31 -
3-go Maja 5.36 - - - - - - - - 13.36 - - - - - 21.36
Kombatantów 5.38 - - - - - - - - 13.38 - - - - - 21.38
Jarlan 5.40 - - - - - - - - 13.40 - - - - - 21.40
Huta 5.42 - - - - - - - - 13.42 - - - - - 21.42
P.Z.Z. 5.44 - - - - - - - - 13.44 - - - - - 21.44

R -  kursuje w dni robocze
S -  kursuje tylko w soboty
X -  kursuje w dni nauki szkolnej
L -  kursuje przez Lotników Skrz.

 
Copyright ©2007 by Maciek
Kreator Stron www