/ Informacje i aktualności 

Informacje i aktualności


19.02.2008 Zespół Szkół w Pawłosiowie im. Adama Mickiewicza zyskał dziś miano szkoły humanitarnej przyznawanej przez organizacje Polskiej Akcji Humanitarnej znanej z akcji Pajacyk. Nasza szkoła realizowała wiele projektów związanych z
tym tematem. Wiecej o PAH
tutaj. Na uroczystości byli obecni goście z Krakowa, którzy wręczyli certyfikat, a także ks. probosz naszej parafi, przedstawiciele rady gminy, rady rodzicóww  i naucziciele  pomagający w realizacji projektu.

13.01.2008 Pierwsza tego roczna informacja w serwisie. W ostatnia niedziele w parafialnym kościele w Pawłosiowie odbył się coroczny przegląd kolęd i pastorałek, z udziałem zespołów ludowych.

02.11.2007   W ostanich dniach do naszej szkoły zostały dostarczone mundurki. Mundrurki wykonane są z jeansu, jest na nich herb szkoły. Wsyscy uczniowie zobowiązani są do kupienia i noszenia mundurka !

Dziś tj. 21.10.2007 Odbywają się wybory parlamentarne w naszej miejscowości. Lokal wyborczy otwraty jest od godziny 6:00 do 20:00. Pamiętaj Twój głos ma znaczenie!

02.09.2007 odbędzie się "Święto chleba". Impreza rozpoczyna się już o godzinie 15:00 w Pawłosiowskim kościele, a później uroczysty przemarsz do budynku gminy. W programie przewidziane są występy zespołów ludowych i pokaz sztucznych ogni o godzinie 21:00. (zdjęcia, filmiki w
galeri i downloadzie)

03.09.2007 Rozpoczyna się nowy rok szkolny 2007/2008. Zaczynamy od uroczystej mszy świętej w Pawłosiowskim kościele o godzinie 8:00, później przenosimy się do sali gimnastycznej gdzie odbędzie się inaguracyjne przywitanie i na koniec wszyscy uczniowie spotkją się z wychowawcami klas.

Ku końcowi zbliż się rozbudowa Urzędu Gmin w Pawłosiowie, kładziony jest już dach na dodatkowym piętrze.

Jedna inwestycja goni drugą, budowana jest już następna droga w pobliżu szkoły a niedawno ukończono drogę za Kółkiem Rolniczym. Oby więcej takich inwestycji !              (zdjęcie z placu budowy w
galerii)
 
Copyright ©2007 by Maciek
Kreator Stron www